PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10701}

Inni

The Others
7,4 212 562
oceny
7,4 10 1 212562
7,8 16
ocen krytyków
Inni
powrót do forum filmu Inni

Pytanie o dzieci

ocenił(a) film na 7

Moze macie jakies nowe pomysly, dlaczego Grace zabila dzieci? Doszukałam się 3 koncepcii:
1. Miala depresje z powodu wojny, tesknoty za mezem, ciemnosci itd
2. Chciala tylko uciszyc dzieci, udusily sie przez przypadek
3. Wolala je zabic sama i uchronic przed Hitlerowcami (sluzba uciekla, a oni nie mogli z powodu choroby)

Czy macie dowody na ktoras z tych teorii albo dopatrzyliscie sie innej?

ocenił(a) film na 9
aga8975

Ja myśle, ze to depresja lub inna choroba psychiczna- w filmie, sama postać jest bardzo surowa i wymagająca, władcza. Myśle, ze dlatego, iż została sama z dwojgiem dzieci, nie mając pojecia czy mąż wróci. To musiało pogłębiać jej niepokój, frustracje. Z tego co kojarzę, w filmie jest powiedziane, ze gdy się ocknęła oni nie oddychali, wiec trzecia opcja moim zdaniem odpada.

aga8975

Dla mnie oczywiste było, że opcja 1, dlatego Grace tak mocno przeżywała poznanie prawdy i krzyczała, że wcale tak nie było.

ocenił(a) film na 6
aga8975

Jestem swiezo po seansie i nasunelo mi sie na mysl, ze chciala je uchronic przed swiatlem (tak, poduszką) + jest nerwowa. To by tak dopelnialo jej schize zwiazana z tym swiatlem i ochrona dzieci, ze z nadgorliwosci je zabila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones